10292
Grev Wedels
Oslo
Norway
2005-06-15
218

GREV WEDELS

Norway, Oslo, 2005-06-15

"Summer Auction"

Exclure les œuvres sans image
Totaux 218, pages 1 à 44, page en cours 1
1909 - 1978
Komposisjon
STRØMME Olav 1909-1978,Komposisjon,Grev Wedels NO 2005-06-15
Numéro de lot 198
Huile
Estimations
Prix
Komposisjon (NOK 4.000-6.000) Olje på plate, 22x27 Signert nede t.h.: O. (...)
Vinteraften 1930 1930
HOELSTAD Jens 1930,Vinteraften 1930 1930,Grev Wedels NO 2005-06-15
Numéro de lot 128
Huile
Estimations
Vinteraften 1930 1930 Olje på lerret Signert og datert nede t.v.: Jens (...)
Landskap med gård
NAGELL ERICHSEN Eyolf 1908-1979,Landskap med gård,Grev Wedels NO 2005-06-15
Numéro de lot 112
Peinture
Estimations
Prix
Olje på plate Signert nede t.h.: Eyolf Nagell Erichsen Utstilt: Kunstnernes (...)
1912-1994
Gutt i elvelandskap
RØWDE Teddy 1912-1994,Gutt i elvelandskap,Grev Wedels NO 2005-06-15
Numéro de lot 70
Sérigraphie
Estimations
Prix
Gutt i elvelandskap Serigrafi, lysmål Signert nede t.h.: Teddy (...)
1909 - 1987
Fjellandskap 1970 1970
KONGELF Gudrun 1909-1987,Fjellandskap 1970 1970,1970,Grev Wedels NO 2005-06-15
Numéro de lot 155
Huile
Estimations
Fjellandskap 1970 1970 Olje på plate Signert og datert nede t.h.: G. Kongelf. (...)