Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
| | Nándor Deák (1883-1947) ulei/panza/carton, semnat stanga jos (T.A.P.)12,6 x (...) |
| | LAZAR IACOB (n. 1931 ) Credincios ulei/panza/carton, semnat dreapta jos. Pe (...) |
Amprenta unei lumi pierdute |
Technique | | Bronze, Patine |
| | CHIFU PANAITE (n. 1953 ) Amprenta unei lumi pierdute bronz turnat, patinat, pe (...) |
Technique | | Huile, Carton |
| | POPESCU (PIC) ION CRISTIAN Orasul pe inserat ulei/carton, semnat dreapta jos (...) |
Technique | | Huile, Carton |
| | VIORESCU LEON ( 1886-1936 ) Natura statica ulei/carton dublat, semnat dreapta (...) |