11246
GoldArt
Bucharest
Romania
2016-03-05
67

GOLDART

Romania, Bucharest, 2016-03-05

Catalogue des lots en vente aux enchères

"March Auction"

Totaux 67, pages 1 à 14, page en cours 1
1883 - 1953
Targ pe strada mare
DEAK Nandor 1883-1953,Targ pe strada mare,GoldArt RO 2016-03-05
Numéro de lot 78
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
Nándor Deák (1883-1947) ulei/panza/carton, semnat stanga jos (T.A.P.)12,6 x (...)
Credincios
lazar Iacob 1931,Credincios,GoldArt RO 2016-03-05
Numéro de lot 50
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
Base d'enchères
LAZAR IACOB (n. 1931 ) Credincios ulei/panza/carton, semnat dreapta jos. Pe (...)
Amprenta unei lumi pierdute
CHIFU Panaite 1953,Amprenta unei lumi pierdute,2006,GoldArt RO 2016-03-05
Numéro de lot 51
Original (Œuvre Signée)
Bronze, Patine
Base d'enchères
CHIFU PANAITE (n. 1953 ) Amprenta unei lumi pierdute bronz turnat, patinat, pe (...)
Orasul pe inserat
POPESCU Ion Cristian,Orasul pe inserat,GoldArt RO 2016-03-05
Numéro de lot 85
Original (Œuvre Signée)
Huile, Carton
Base d'enchères
POPESCU (PIC) ION CRISTIAN Orasul pe inserat ulei/carton, semnat dreapta jos (...)
1886 - 1936
Natura statica
VIORESCU Leon 1886-1936,Natura statica,GoldArt RO 2016-03-05
Numéro de lot 92
Original (Œuvre Signée)
Huile, Carton
Base d'enchères
VIORESCU LEON ( 1886-1936 ) Natura statica ulei/carton dublat, semnat dreapta (...)