Technique | | Linogravure |
| | Eva Cerbu (1924-2008) DISCUŢIE linogravurã, semnat, datat 1965 dreapta jos sub (...) |
Technique | | Aquarelle |
| | Dan Cioca (n.1939) COMPOZIŢIE ÎN CULORI acuarelã/hârtie, semnat, localizat - (...) |
Technique | | Encre Chine |
| | Lena Constante (1908 - 2005) TREI ÎNGERI tuş cu peniţa/hârtie, semnat dreapta (...) |
Technique | | Eau-forte |
| | Alexandru Solomon PISICA aquaforte, semnat dreapta jos sub imagine, exemplarul (...) |
Technique | | Sepia, Papier |
| | D. Szilaygi CÃLUGÃR ÎN PRIDVOR tuş sepia laviu/hârtie, semnat dreapta jos (...) |