| | Ce lot a été offert en 3 enchères. L'œuvre d'art a été mise aux enchères pour la première fois le 2006-03-30 par la maison de vente aux enchères Galeria Marii Ochalskiej w Willi Struvego à Warsaw.
Technique | | Lithographie |
| | ŚLESIŃSKA Alina KOMPOZYCJA, 1960 litografia dwubarwna, 20,2 x 19,7 cm, (...) |
Technique | | Bois gravé |
| | WIĘCEK Magdalena KOMPOZYCJA, 1960 drzeworyt barwny, 19,8 x 20,1 cm, sygnowany (...) |
PRIMAVERA (Rysunek nr 643 z cyklu Kalendarz Polski) |
Technique | | Encre Chine |
| | na odwrocie nalepka autorska z danymi Cena wywoławcza : 1 000 zł Numer (...) |
PAMIĘĆ WIECZNIE ŻYWA +1953 *1997 (Rysunek nr 636 z cyklu Kalendarz Polski) |
Technique | | Encre Chine |
PORTRET TRUMIENNY (Rysunek nr 641 z cyklu Kalendarz Polski) |
Technique | | Encre Chine |