11000
Galeria Marii Ochalskiej w Willi Struvego
Warsaw
Poland
2004-08-26
52

GALERIA MARII OCHALSKIEJ W WILLI STRUVEGO

Poland, Warsaw, 2004-08-26

Catalogue des lots en vente aux enchères

"Aukcja Malarstwa Polskiego"

Totaux 52, pages 1 à 11, page en cours 1
1898 - 1978
SCENA EROTYCZNA
BEREZOWSKA Maja 1898-1978,SCENA EROTYCZNA,1946,Galeria Marii Ochalskiej w Willi Struvego 2004-08-26
Numéro de lot 42
Aquarelle
Estimations
datowany p.d. "1946", tekst: "Aux temps préhistoriques / L'amour était brutal (...)
1898 - 1978
ALKIBIADES I PLATON
BEREZOWSKA Maja,ALKIBIADES I PLATON,1946,Galeria Marii Ochalskiej w Willi Struvego 2004-08-26
Numéro de lot 43
Aquarelle
Estimations
datowany p.d. "1946", l.g. napis "Si du divin Platon / Tu relis "l'Idéal" / Tu (...)
1894 - 1993
ALEGORYCZNY PEJZAŻ PORTOWY
SRZEDNICKI Konrad,ALEGORYCZNY PEJZAŻ PORTOWY,Galeria Marii Ochalskiej w Willi Struvego 2004-08-26
Numéro de lot 61
Eau-forte
Estimations
49 x 64 cm (obcięte do płyty), na odwrocie ołówkiem "N 43." Cena wywoławcza : (...)
TEMAT MUZYCZNY
BORYSOWSKI Stanisław,TEMAT MUZYCZNY,1957,Galeria Marii Ochalskiej w Willi Struvego 2004-08-26
Numéro de lot 47
Aquatinte
Estimations
sygnowana p.d. "St Borysowski", na odwrotnej stronie poziomo akwatinta z innym (...)
1926 - 2009
PLAŻA II
TARASIN Jan 1926-2009,PLAŻA II,1979,Galeria Marii Ochalskiej w Willi Struvego PL 2004-08-26
Numéro de lot 60
Sérigraphie
Estimations
sygnowana pod płytą "Plaża II 19/20 J Tarasin 1979 (89)",na odwrocie nalepka i (...)