Technique | | Aquarelle |
| | datowany p.d. "1946", tekst: "Aux temps préhistoriques / L'amour était brutal (...) |
Technique | | Aquarelle |
| | datowany p.d. "1946", l.g. napis "Si du divin Platon / Tu relis "l'Idéal" / Tu (...) |
ALEGORYCZNY PEJZAŻ PORTOWY |
Technique | | Eau-forte |
| | 49 x 64 cm (obcięte do płyty), na odwrocie ołówkiem "N 43." Cena wywoławcza : (...) |
Technique | | Aquatinte |
| | sygnowana p.d. "St Borysowski", na odwrotnej stronie poziomo akwatinta z innym (...) |
Technique | | Sérigraphie |
| | sygnowana pod płytą "Plaża II 19/20 J Tarasin 1979 (89)",na odwrocie nalepka i (...) |