NAD BRZEGIEM WODY (NAD MORZEM), ok. 1935 |
| | Cette œuvre d'art a été proposée à plusieurs reprises dans 2 enchères. L'œuvre d'art a été mise aux enchères pour la première fois le 2004-05-27 par la maison de vente aux enchères Galeria Marii Ochalskiej w Willi Struvego à Warsaw.
Technique | | Bois gravé |
| | sygnowany ołówkiem p.d. "W. Podoski" Cena wywoławcza : 500 zł Numer (...) |
Technique | | Bois gravé |
| | sygn. na klocku gmerkiem artysty oraz pod klockiem ołówkiem "Edmund (...) |
| | sygnowany ołówkiem (pod płótnem, na kartonie) "Modzelewski", na odwrocie (...) |
Technique | | Bois gravé |
| | sygnowany p.d. pod klockiem "t. Brzozowski 60". Cena wywoławcza : 1 500 zł (...) |
Technique | | Technique mixte |
| | sygnowana ołówkiem pod odbitką "J.Tarasin 60". Dodatkowy opis Z teki (...) |