Technique | | Photographie |
| | Balla Demeter (1931): Család 1959 + 1978-as kiállítási katalógus (...) |
Technique | | Photographie |
| | Ismeretlen alkotó fotója: Női akt fotelban fotó, papír 15x10 cm |
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Huile |
| | Bánki Ákos (1982): Lélekvirág - kép a sorozatból 2010 monotípia, olaj, (...) |
Technique | | Tempera |
| | Barabás László (1963-2008): Esküvő-Gombás kúria tempera, papír 40x60 cm hátul (...) |
Technique | | Huile |
| | Barma, Hans (1903-): Alpesi téli táj olaj, vászon 70x100 cm j.b.l. Hans Barma |