Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
| | Marek Pękacz (ur. 1985, Barlinek) Mustang i BMW, diptyk, 2017 r. olej/płótno, (...) |
| | Janusz Kulikowski Nowojorski wieczór, 2017 r. olej/płótno, 60 x 80 cm (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Łukasz Czernicki (ur. 1980, Świdnik) W ostatniej chwili, 2017 r. akryl/płótno, (...) |
Technique | | Technique mixte, Toile |
| | Grzegorz Klimek (ur. 1987, Kłobuck) Sterowiec XI, 2016 r. technika (...) |
| | Malwina de Brade (ur. 1968) Droga do zamku, 2016 r. olej/płótno, 100 x 50 cm (...) |