Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
| | Edyta Mazur (ur. 1994) Zamęt, 2014 r. olej/płótno, 100 x 70 cm sygnowany i (...) |
Technique | | Acrylique, Panneau |
| | Magdalena Szyszkowska (ur. 1972, Lublin) Wspomnienie, 2015 r. akryl/płótno, (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Marta Wawrzynowicz (ur. 1992, Mrągowo) Bliźniaczki, 2014 r. akryl/płyta, 118 x (...) |
Technique | | Peinture |
| | Grzegorz Radziewicz (ur. 1976, Białystok) Wielki błękit, 2016 r. olej/płótno, (...) |
Technique | | Acrylique, Toile |
| | Sonia Ruciak (ur. 1987, Szczecin) Nieuchwytność, 2016 r. akryl/płótno, 110 x (...) |