10993
Desa Unicum
Warsaw
Poland
2017-04-20
69

DESA UNICUM

Poland, Warsaw, 2017-04-20

"Polish Contemporary Art"

Totaux 69, pages 1 à 14, page en cours 1
Z cyklu Wielka Inkwizytorka
ROLANDO Bianka 1979,Z cyklu Wielka Inkwizytorka,2008,Desa Unicum PL 2017-04-20
Numéro de lot 64
Original (Œuvre Signée)
Photographie
Estimations
Base d'enchères
Bianka Rolando (ur. 1979, Warszawa) Z cyklu 'Wielka Inkwizytorka', (...)
Dziewczynka z zapałkami
BRZESKI Olaf 1975,Dziewczynka z zapałkami,2008,Desa Unicum PL 2017-04-20
Numéro de lot 68
Original (Œuvre Signée)
Encre Chine
Estimations
Base d'enchères
Prix
Olaf Brzeski (ur. 1975) "Dziewczynka z zapałkami", 2008 r. tusz/papier, 28 x (...)
Monika
MACIEJOWSKI Marcin 1974,Monika,2002,Desa Unicum PL 2017-04-20
Numéro de lot 45
Original (Œuvre Signée)
Crayon, Papier
Estimations
Base d'enchères
Prix
Marcin Maciejowski (ur. 1974, Babice k. Krakowa) Monika, 2002 r. (...)
Kompozycja
kiesner maria 1976,Kompozycja,2011,Desa Unicum PL 2017-04-20
Numéro de lot 40
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
Estimations
Base d'enchères
Maria Kiesner (ur. 1976, Warszawa) Kompozycja, 2011 r. olej, akryl/płótno, 30 (...)
SZUSZKIEWICZ Michal 1983,Monika,2009,Desa Unicum PL 2017-04-20
Numéro de lot 44
Original (Œuvre Signée)
Acrylique
Estimations
Base d'enchères
Prix
Michał Szuszkiewicz (ur. 1983, Londyn) Z cyklu 'Przestrzeń pozytywna obrazu' (...)