Z cyklu Wielka Inkwizytorka |
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Photographie |
| | Bianka Rolando (ur. 1979, Warszawa) Z cyklu 'Wielka Inkwizytorka', (...) |
Technique | | Encre Chine |
| | Olaf Brzeski (ur. 1975) "Dziewczynka z zapałkami", 2008 r. tusz/papier, 28 x (...) |
Technique | | Crayon, Papier |
| | Marcin Maciejowski (ur. 1974, Babice k. Krakowa) Monika, 2002 r. (...) |
| | Maria Kiesner (ur. 1976, Warszawa) Kompozycja, 2011 r. olej, akryl/płótno, 30 (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Michał Szuszkiewicz (ur. 1983, Londyn) Z cyklu 'Przestrzeń pozytywna obrazu' (...) |