10993
Desa Unicum
Warsaw
Poland
2016-09-15
89

DESA UNICUM

Poland, Warsaw, 2016-09-15

"Old Art Auction: Works on Paper"

Totaux 89, pages 1 à 18, page en cours 1
Portret kobiety z dzieckiem - praca dwustronna
MUTER Marie Melania,Portret kobiety z dzieckiem - praca dwustronna,1950,Desa Unicum 2016-09-15
Numéro de lot 1
Aquarelle
Estimations
Base d'enchères
Prix
Mela (Maria Melania) Muter (Mutermilch) (1876 Warszawa - 1967 Paryż) Portret (...)
Dzieci na plaży
MAKOWSKI Tadeusz, Tade 1882-1932,Dzieci na plaży,1929,Desa Unicum PL 2016-09-15
Numéro de lot 2
Original (Œuvre Signée)
Aquarelle
Estimations
Base d'enchères
Prix
Tadeusz Makowski (1882 Oświęcim - 1932 Paryż) Dzieci na plaży, 1929 r. (...)
1898 - 1978
Czerwony tulipan
BEREZOWSKA Maja 1898-1978,Czerwony tulipan,Desa Unicum PL 2016-09-15
Numéro de lot 3
Original (Œuvre Signée)
Aquarelle
Estimations
Base d'enchères
Prix
Maja Berezowska (1898 Baranowicze - 1978 Warszawa) "Czerwony tulipan" (...)
1898 - 1978
Na plaży
BEREZOWSKA Maja 1898-1978,Na plaży,Desa Unicum PL 2016-09-15
Numéro de lot 4
Original (Œuvre Signée)
Aquarelle
Estimations
Base d'enchères
Prix
Maja Berezowska (1898 Baranowicze - 1978 Warszawa) Na plaży akwarela, (...)
1898 - 1978
Łakomstwo
BEREZOWSKA Maja 1898-1978,Łakomstwo,1966,Desa Unicum PL 2016-09-15
Numéro de lot 5
Original (Œuvre Signée)
Aquarelle
Estimations
Base d'enchères
Prix
Maja Berezowska (1898 Baranowicze - 1978 Warszawa) "Łakomstwo", 1966 r. (...)