Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Acrylique |
| | Paulina Zalewska (ur. 1981, Łódź) Karnawał w Tokio, 2016 r. akryl/płótno, 100 (...) |
| | Bartłomiej Koter (ur. 1984) Midair, 2016 r. olej/płótno, 100 x 160 cm (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Damian Kwiatkowski / KFIATEK (ur. 1991, Kalisz) Warcycling, 2016 r. (...) |
| | Mateusz Maliborski (ur. 1990, Kolbuszowa) Muzeum XLIII, 2016 r. olej/płótno, (...) |
| | Maciej Mackiewicz (ur. 1977, Gorzów Wielkopolski) Układ 1907, 2016 r. (...) |