Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
| | Edward Dwurnik (ur. 1943, Radzymin) "Zgierz", 2014 r. olej/płótno, 33 x 23,5 (...) |
| | Edward Dwurnik (ur. 1943, Radzymin) "Otwock", 2014 r. olej/płótno, 33 x 23,5 (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Tadeusz Dominik (1928 Szymanów - 2014 Warszawa) "Ogród", 1991 r. akryl/płótno, (...) |
| | Tadeusz Dominik (1928 Szymanów - 2014 Warszawa) "Kwiat", 1955 r. olej/płótno, (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Zbysław Marek Maciejewski (1946 Pohulanka - 1999 Kraków) "Ogród w Tarnowie", (...) |