Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
| | Sylwester Stabryła (ur. 1975, Brzozów) Zabarwianie, 2014 r. olej/płótno, 90 x (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Sonia Ruciak (ur. 1987, Szczecin) Tęsknota, 2015 r. akryl/płótno, 120 x 80 cm (...) |
Zakryty akt z wróblem na głowie |
| | Agata Słomianowska (ur. 1990, Lublin) Zakryty akt z wróblem na głowie, 2015 r. (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Ilona Herc (ur. 1972, Chrzanów) Preludium II, 2015 r. akryl/płótno, 100 x 100 (...) |
Technique | | Acrylique |
| | Ewa Dybek (ur. 1987, Stalowa Wola) Paradise, 2015 r. akryl/płótno, 120 x 100 (...) |