10993
Desa Unicum
Warsaw
Poland
2016-01-19
88

DESA UNICUM

Poland, Warsaw, 2016-01-19

"Young Polish Artists"

Totaux 88, pages 1 à 18, page en cours 1
Zabarwianie
STABRYLA Sylwester 1975,Zabarwianie,2014,Desa Unicum PL 2016-01-19
Numéro de lot 1
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
Prix
Sylwester Stabryła (ur. 1975, Brzozów) Zabarwianie, 2014 r. olej/płótno, 90 x (...)
Tęsknota
RUCIAK Sonia 1987,Tęsknota,2015,Desa Unicum PL 2016-01-19
Numéro de lot 2
Original (Œuvre Signée)
Acrylique
Prix
Sonia Ruciak (ur. 1987, Szczecin) Tęsknota, 2015 r. akryl/płótno, 120 x 80 cm (...)
Zakryty akt z wróblem na głowie
SLOMIANOWSKA Agata 1990,Zakryty akt z wróblem na głowie,2015,Desa Unicum PL 2016-01-19
Numéro de lot 3
Original (Œuvre Signée)
Huile, Toile
Prix
Agata Słomianowska (ur. 1990, Lublin) Zakryty akt z wróblem na głowie, 2015 r. (...)
Preludium II
HERC Ilona 1972,Preludium II,2015,Desa Unicum PL 2016-01-19
Numéro de lot 4
Original (Œuvre Signée)
Acrylique
Prix
Ilona Herc (ur. 1972, Chrzanów) Preludium II, 2015 r. akryl/płótno, 100 x 100 (...)
Paradise
DYBEK Ewa 1987,Paradise,2015,Desa Unicum PL 2016-01-19
Numéro de lot 5
Original (Œuvre Signée)
Acrylique
Prix
Ewa Dybek (ur. 1987, Stalowa Wola) Paradise, 2015 r. akryl/płótno, 120 x 100 (...)