Technique | | Dessin |
| | DATA AUKCJI 16.02.2012 137 Jerzy Flisak (1930-2008 Warszawa) "Eros i (...) |
Moda paryska - Damy w strojach balowych |
Technique | | Lithographie |
| | 200 PLN - 300 PLN (47 EUR - 71 EUR) |
| | DATA AUKCJI 16.02.2012 071 Autor nierozpoznany (XIX w.) Moda paryska - Damy w strojach balowych litografia barwna/papier 23 x 15,5 cm (w świetle passe-partout) Wyd. Le Petit Courrier des Dames, Paryż Estymacja: 200 - 300 CENA WYWOŁAWCZA 100 zł |
Moda paryska - Przed ślubem |
Technique | | Lithographie |
| | DATA AUKCJI 16.02.2012 072 Autor nierozpoznany (XIX w.) Moda paryska - Przed ślubem litografia barwna/papier 23 x 16 cm (w świetle passe-partout) Wyd. Le Petit Courrier des Dames, Paryż Estymacja: 200 - 300 CENA WYWOŁAWCZA 100 zł |
Moda paryska - Dwie damy przy klawikordzie |
Technique | | Lithographie |
| | DATA AUKCJI 16.02.2012 073 Autor nierozpoznany (XIX w.) Moda paryska - Dwie damy przy klawikordzie litografia barwna/papier 23 x 15,5 cm (w świetle passe-partout) Wyd. Le Petit Courrier des Dames, Paryż Estymacja: 200 - 300 CENA WYWOŁAWCZA 100 zł |
Moda wiedeńska - W sklepie |
Technique | | Lithographie |
| | DATA AUKCJI 16.02.2012 075 Autor nierozpoznany (XIX w.) Moda wiedeńska - W sklepie litografia barwna/papier 25,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout) Wyd. Bureau der Theaterzeitung, Wiedeń Estymacja: 200 - 300 CENA WYWOŁAWCZA 100 zł |