10993
Desa Unicum
Warsaw
Poland
2012-02-16
141

DESA UNICUM

Poland, Warsaw, 2012-02-16

"Works on Paper Auction"

Exclure anonyme
Totaux 141, pages 1 à 29, page en cours 1
1930 - 2008
Eros i Parapsyche
FLISAK Jersy 1930-2008,Eros i Parapsyche,Desa Unicum PL 2012-02-16
Numéro de lot 137
Dessin
Estimations
Base d'enchères
Prix
DATA AUKCJI 16.02.2012 137 Jerzy Flisak (1930-2008 Warszawa) "Eros i (...)
Moda paryska - Damy w strojach balowych
ANONYMOUS,Moda paryska - Damy w strojach balowych,Desa Unicum PL 2012-02-16
Numéro de lot 71
Lithographie
Estimations
200 PLN - 300 PLN (47 EUR - 71 EUR)
Base d'enchères
100 PLN (24 EUR)
Prix
150 PLN (35 EUR)
23.00 X 15.50 cm
DATA AUKCJI 16.02.2012 071 Autor nierozpoznany (XIX w.) Moda paryska - Damy w strojach balowych litografia barwna/papier 23 x 15,5 cm (w świetle passe-partout) Wyd. Le Petit Courrier des Dames, Paryż Estymacja: 200 - 300 CENA WYWOŁAWCZA 100 zł
Moda paryska - Przed ślubem
ANONYMOUS,Moda paryska - Przed ślubem,Desa Unicum PL 2012-02-16
Numéro de lot 72
Lithographie
Estimations
Base d'enchères
100 PLN (24 EUR)
Prix
150 PLN (35 EUR)
23.00 X 16.00 cm
DATA AUKCJI 16.02.2012 072 Autor nierozpoznany (XIX w.) Moda paryska - Przed ślubem litografia barwna/papier 23 x 16 cm (w świetle passe-partout) Wyd. Le Petit Courrier des Dames, Paryż Estymacja: 200 - 300 CENA WYWOŁAWCZA 100 zł
Moda paryska - Dwie damy przy klawikordzie
ANONYMOUS,Moda paryska - Dwie damy przy klawikordzie,Desa Unicum PL 2012-02-16
Numéro de lot 73
Lithographie
Estimations
Base d'enchères
100 PLN (24 EUR)
Prix
150 PLN (35 EUR)
23.00 X 15.50 cm
DATA AUKCJI 16.02.2012 073 Autor nierozpoznany (XIX w.) Moda paryska - Dwie damy przy klawikordzie litografia barwna/papier 23 x 15,5 cm (w świetle passe-partout) Wyd. Le Petit Courrier des Dames, Paryż Estymacja: 200 - 300 CENA WYWOŁAWCZA 100 zł
Moda wiedeńska - W sklepie
ANONYMOUS,Moda wiedeńska - W sklepie,Desa Unicum PL 2012-02-16
Numéro de lot 75
Lithographie
Estimations
Base d'enchères
100 PLN (24 EUR)
Prix
150 PLN (35 EUR)
25.50 X 17.50 cm
DATA AUKCJI 16.02.2012 075 Autor nierozpoznany (XIX w.) Moda wiedeńska - W sklepie litografia barwna/papier 25,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout) Wyd. Bureau der Theaterzeitung, Wiedeń Estymacja: 200 - 300 CENA WYWOŁAWCZA 100 zł