Technique | | Technique mixte |
| | Halina Chrostowska (1929 Warszawa - 1990 Warszawa) Figura szara, 1989 r. (...) |
Technique | | Papier, Carton |
| | Adam Hoffmann (1918 Kraków - 2001 Kraków) Żabka, 1968 r. ołówek/papier (...) |
| | Halina Chrostowska (1929 Warszawa - 1990 Warszawa) Dawna Warszawa, 1955 r. (...) |
Technique | | Aquarelle |
| | Stanisław Fijałkowski (ur. 1922 r.,Zdołbunów na Wołyniu) Szkic do obrazu 2VIII (...) |
Technique | | Gouache |
| | Alfred Lenica (1899 Pabianice ? 1977 Warszawa) Kompozycja abstrakcyjna (...) |