Technique | | Lithographie |
| | BYSTRZYŃSKI Włodzimierz (Sobiesław) litografia/papier, 35 x 29 cm sygnowany p. (...) |
TANIEC CHOCHOŁA Z WESELA S. WYSPIAŃSKIEGO |
Technique | | Lithographie |
| | KUCZBORSKI Stanisław litografia/papier, 28,4 x 39,4 cm sygnowany l. d.: (...) |
STRÓJ LUDOWY Z ŁOWICKIEGO |
Technique | | Technique mixte |
| | STRYJEŃSKA Zofia technika graficzna - szablon ręcznie kolorowany gwaszem, 49,9 (...) |
Technique | | Aquarelle |
| | NIKIFOR Krynicki akwarela/papier, 17 x 23 cm u dołu napis autorski: (...) |