10993
Desa Unicum
Warsaw
Poland
2009-05-07
78

DESA UNICUM

Poland, Warsaw, 2009-05-07

"Aukcja Sztuki Wspolczesnej"

Totaux 78, pages 1 à 16, page en cours 1
1926 - 2009
GRY I ZABAWY
TARASIN Jan 1926-2009,GRY I ZABAWY,1989,Desa Unicum PL 2009-05-07
Numéro de lot 5
Sérigraphie
Estimations
GRY I ZABAWY, 1976 (1989) R. serigrafia/papier 48 x 60 cm sygn. i dat. p.d.: (...)
POWRÓT
OTRĘBA Ryszard 1932,POWRÓT,Desa Unicum PL 2009-05-07
Numéro de lot 10
Papier, Carton
Estimations
OTRĘBA Ryszard gipsoryt/papier 70 x 50 cm (arkusz) sygn. i dat. p.d.: (...)
1923 - 1995
KOMPOZYCJA ABSTRAKCYJNA
Zbrożyna Barbara 1923-1995,KOMPOZYCJA ABSTRAKCYJNA,Desa Unicum PL 2009-05-07
Numéro de lot 7
Encre Chine, Papier
Estimations
ZBROŻYNA Barbara rysunek, tusz/papier 29 x 21 cm dat. I sygn. p.d.: (...)
1934 - 2017
WIĘZIENIE STRZELCE OPOLSKIE
LOPIEŃSKI Bogdan 1934-2017,WIĘZIENIE STRZELCE OPOLSKIE,Desa Unicum PL 2009-05-07
Numéro de lot 17
Photographie
Estimations
ŁOPIEŃSKI Bogdan (Łukasz Bogdański) fotografia czarno-biała, odbitka (...)
act.c.1925-1933
KOMPOZYCJA 2706
ADAM Jerzy 1925-1933,KOMPOZYCJA 2706,Desa Unicum PL 2009-05-07
Numéro de lot 40
Aquarelle
Estimations
KOMPOZYCJA 2706 akwarela/papier 50 x 82 cm w l.d. napis: ````2706```` w p.d. (...)