Smolarnia na przystani rybackiej |
Technique | | Estampe |
| | Sygnowany u dołu ołówkiem: "Sobczyński Robert 56" oraz tytuł autorski (...) |
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Eau-forte |
| | Sygnowana ołówkiem p.d.: "Kazimierz Kopestyński" oraz tytuł autorski (...) |
Technique | | Eau-forte |
| | Sygnowany u dołu ołówkiem: "Kr. Wasilewska - Budzyńska 55 r." oraz tytuł (...) |
Technique | | Eau-forte |
| | Sygnowana ołówkiem u dołu: "B. Wellenger" oraz tytuł autorski "Świerki" Akwaforta/papier, 10,5 x 12 cm |
Technique | | Eau-forte |
| | Sygnowany ołówkiem p.d.: "B. Wellenger." Akwaforta/papier, 14,5 x 11,5 cm |