OFICER JANCZARÓW POLSKICH |
Technique | | Eau-forte, Aquatinte |
| | PRINCE LE Jean-Baptiste PRINCE LE Jean-Baptiste OFICER JANCZARÓW POLSKICH, (...) |
JANCZAR POLSKI ("Le Janissaire Polonais") 1770 |
Technique | | Eau-forte |
| | PRINCE LE Jean-Baptiste JANCZAR POLSKI ("Le Janissaire Polonais") 1770 (...) |
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Huile, Panneau |
| | BUDZYŃSKI Andrzej STRUMIEŃ W ŚNIEGU olej na tekturze, 27 x 35 cm, sygnowany u (...) |
Technique | | Aquarelle |
| | PĘKALSKI LeonardPORTRET MŁODEJ KOBIETY, 1934 akwarela, brystol naklejony na (...) |
POPIERSIE STANISŁAWA MONIUSZKI |
Technique | | Terre cuite |
| | MARCZEWSKI Leonard POPIERSIE STANISŁAWA MONIUSZKI terakota, wysokość 46 cm, (...) |