Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Eau-forte |
Kociół w. Andrzeja w Krakowie |
Technique | | Eau-forte |
| | Stanisław JAKUBOWSKI "Kociół w. Andrzeja w Krakowie" akwaforta, wym.: 11,5 x (...) |
Technique | | Lithographie |
| | Andrzej Jurkiewicz "Na stadionie krakowskim" litografia, wym.: 43 x 30,5 cm, (...) |
Technique | | Lithographie |
| | Zbigniew PRONASZKO "Nowa Huta" litografia, wym.: 43 x 30,5 cm, sygn. p.d.: (...) |
Technique | | Lithographie |
| | Konrad SRZEDNICKI "Wydobywanie piasku" litografia barwna, wym.: 43 x 30,5 cm, (...) |