Technique | | Gouache |
| | 2 000 DKK - 3 000 DKK (269 EUR - 403 EUR) |
| | Ikon i tempera "Festdagsikon", (...) |
Technique | | Tapisserie |
| | Billedvev, 1600-tallet. (...) |
Technique | | Affiche |
| | Mogens BRYDER Plakat, lito. ”Med D.F.D.S. til Norge ” 1948 (92x63cm) Solgt (...) |
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Sérigraphie |
| | Gunnar S. GUNDERSEN (1921-1983) F.serigr. 81/180 ”Komposisjon”, sign. -72. (...) |
Vinterlandskap ved Åsgårdstrand |
Technique | | Huile |
| | Even ULVING (1863-1952) Opl. "Vinterlandskap ved Åsgårdstrand", sign. (...) |