CAMPO
Belgium, Anvers, 2011-05-10
"Art Classique, Moderne et Contemporain"
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Peinture |
| | 481: VANLESSEN Gido ( ... - ... ) Compositie Paneel 62 x 62 cm. Getekend. (...) |
Technique | | Peinture |
| | 643: PENCK A.R. ( 1939 - ... ) Figuur Prent cm. - Edit. : (...) |
Compositie I voor Art Abstrait |
Technique | | Lithographie |
| | 647: PLOMPTEUX LEOPOLD ( 1920 - ... ) Compositie I voor Art Abstrait Litho cm. (...) |
Compositie II voor Art Abstrait |
Technique | | Lithographie |
| | 648: PLOMPTEUX LEOPOLD ( 1920 - ... ) Compositie II voor Art Abstrait Litho (...) |
Technique | | Lithographie |
| | 666: VAN DEN BULCKE GUY ( 1931 - ... ) Contrast Litho cm. Getekend. Signé. - (...) |