11005
Bydgoski Antykwariat Naukowy
Bydgoszcz
Poland
2005-09-24
27

BYDGOSKI ANTYKWARIAT NAUKOWY

Poland, Bydgoszcz, 2005-09-24

Catalogue des lots en vente aux enchères

"34 Aukcja Malarstwa"

Exclure anonyme
Totaux 27, pages 1 à 6, page en cours 1
1898 - 1960
Pieniny
KIERPAL Antoni 1898-1960,Pieniny,Bydgoski Antykwariat Naukowy PL 2005-09-24
Numéro de lot 6
Aquarelle, Gouache
Estimations
KIERPAL AntoniPieninyGwasz i akwarela 22x31 cm [w świetle passe-partout], (...)
Pejzaż
DZIERZENCKI Eugeniusz 1904-1990,Pejzaż,Bydgoski Antykwariat Naukowy PL 2005-09-24
Numéro de lot 22
Huile, Panneau
Estimations
DZIERZENCKI EugeniuszPejzażOlej na tekturze 30x20 cm, sygn. p.d.: E (...)
1898 - 1960
Pejzaż ze stogiem i gęsiami
KIERPAL Antoni 1898-1960,Pejzaż ze stogiem i gęsiami,Bydgoski Antykwariat Naukowy PL 2005-09-24
Numéro de lot 20
Aquarelle, Gouache
Estimations
KIERPAL AntoniPejzaż ze stogiem i gęsiamiAkwarela i gwasz 23x33 cm [w świetle (...)
1898 - 1960
Gdańsk: Wieża Więzienna i Dwór Bractwa św. Jerzego
KIERPAL Antoni 1898-1960,Gdańsk: Wieża Więzienna i Dwór Bractwa ś,1951,Bydgoski Antykwariat Naukowy 2005-09-24
Numéro de lot 26
Aquarelle, Gouache
Estimations
KIERPAL AntoniGdańsk: Wieża Więzienna i Dwór Bractwa św. Jerzego, 1951Gwasz i (...)
YELPATOV Igor 1964,Akt,Bydgoski Antykwariat Naukowy PL 2005-09-24
Numéro de lot 29
Huile, Toile
Estimations
YELPATOV Igor Akt Akt Olej na płótnie 27x41,5 cm, sygn. p.g.: Igor, oraz na (...)