Technique | | Aquarelle, Gouache |
| | KIERPAL AntoniPieninyGwasz i akwarela 22x31 cm [w świetle passe-partout], (...) |
Technique | | Huile, Panneau |
| | DZIERZENCKI EugeniuszPejzażOlej na tekturze 30x20 cm, sygn. p.d.: E (...) |
Pejzaż ze stogiem i gęsiami |
| | KIERPAL AntoniPejzaż ze stogiem i gęsiamiAkwarela i gwasz 23x33 cm [w świetle (...) |
Gdańsk: Wieża Więzienna i Dwór Bractwa św. Jerzego |
| | KIERPAL AntoniGdańsk: Wieża Więzienna i Dwór Bractwa św. Jerzego, 1951Gwasz i (...) |
| | YELPATOV Igor Akt Akt Olej na płótnie 27x41,5 cm, sygn. p.g.: Igor, oraz na (...) |