BRUUN RASMUSSEN
Denmark, Copenhagen, 2010-09-06
Catalogue des lots en vente aux enchères
"Paintings, works of art, carpets, coins and stamps"
Technique | | Huile |
| | Annelise Kalbak: Komposition. Sign.på bagsiden Annelise Kalbak 2007. Olie på (...) |
Technique | | Huile |
| | Hanne Hermann: Komposition. Usign.Olie på lærred. 120 x 150 Hanne Hermann, b. (...) |
Technique | | Huile |
| | Annette Falk Lund: Unter uns - blandtos. Sign. på bagsiden AFL 2008. Olie på (...) |
Technique | | Huile |
| | John Hansen: HuskeBillede. Sign. påbagsiden John Hansen 07. Olie på lærred. (...) |
Technique | | Huile |
| | Darek Ostrowski: All of humanity.Sign. på bagsiden Darek 2008. Olie på lærred. (...) |