Family under a stone bridge |
Technique | | Aquarelle |
| | watercolour and bodycolour, |
Technique | | Crayon |
Technique | | Aquarelle |
Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Aquarelle |
Technique | | Aquarelle |