Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Stylo bille |
| | Description: WERNER MANNAERS (°1954) '(What the Fuck)' (1999). Acryl, blauwe (...) |
Portret van Will van Roosmalen |
Technique | | Photographie |
| | Description: BOB VAN REETH (°1943) Portret van Will van Roosmalen (1989). (...) |
Technique | | Fusain |
| | Description: PETER LIASHKOV (°1939) Zonder titel. Houtskool en spraypaint. (...) |
Vegetative Impression, juli 1954 |
Attribution | | Anonyme |
Technique | | Technique mixte |
| | Description: ANONIEM / ANONYMOUS Vegetative Impression, juli 1954 Zeefdruk, zwarte stift en gouache. Gedateerd en en onleesbaar gemonogrammeerd '7/54 ..'. Eigenhandig getiteld. Vochtschade. In plexi kader. 420 x 300 mm ANONIEM / ANONYMOUS Vegetative (...) |
Technique | | Pencil, Crayon |
| | Description: *ANTON HEYBOER (1924-2005) Zonder titel. Ets. Getekend in de (...) |