10094
Bernaerts
Anvers
Belgium
2010-03-31
226

BERNAERTS

Belgium, Anvers, 2010-03-31

"Livres et Estampes"

Exclure anonyme
Totaux 226, pages 1 à 46, page en cours 1
Model en schilder
HEYRMAN Dr. Hugo 1942,Model en schilder,1989,Bernaerts BE 2010-03-31
Numéro de lot 1195
Peinture
Estimations
HugoHeyrman (1942) 'Model en schilder' (1989). Zeefdruk. Getekend en gedateerd (...)
Portrait d'Ellen Andre
HERMANN PAUL Rene Georges 1864-1940,Portrait d'Ellen Andre,Bernaerts BE 2010-03-31
Numéro de lot 1591
Lithographie
Estimations
RenéGeorges Hermann-Paul (1864-1940) Portrait d'Ellen Andre. Programme pour (...)
Jean Brouette
ROPS Felicien Joseph Victor 1833-1898,Jean Brouette,1875,Bernaerts BE 2010-03-31
Numéro de lot 1598
Eau-forte
Estimations
FélicienRops (1833 - 1898) 'Jean Brouette' (1875). Ets op Hollands Van Gelder. (...)
Composition
ANONYMOUS,Composition,1986,Bernaerts BE 2010-03-31
Numéro de lot 1142
Original (Œuvre Signée)
Sérigraphie
Estimations
100 EUR - 150 EUR
Prix
10 EUR
1986
80.00 X 60.00 cm
Onleesbaar/Illisible XX Compositie (1986). Zeefdruk. Getekend en gedateerd in potlood 'Bruce .... 86'. Genummerd 97/250. Niet ingekaderd. Scheurtje aan rand. Composition. Sérigraphie. Signée et datée à la mine de plomb 1986.Numérotée 97/250. Petite (...)
1897 - 1988
Liggend naakt
MINNE Joris 1897-1988,Liggend naakt,1956,Bernaerts BE 2010-03-31
Numéro de lot 1068
Dessin
Estimations
Prix
Joris Minne(1897 - 1966) Liggend naakt. Potlood. Getekend en gedateerd 'Joris (...)