Technique | | Peinture |
| | Tétel 1: Hincz Gyula (1904-1986): Tokaj Diópác, papír, 205 x 295 mm J.j.l.: (...) |
Technique | | Encre Chine |
| | Borsos Miklós (1906-1990): Híd a Rábán Tus, papír, 207 x 297 mm J.j.l.: (...) |
Technique | | Aquarelle |
| | Tétel 3: Istókovits Kálmán (1898-1990): Visegrád Akvarell, papír, 18 x 27,5 cm (...) |
Technique | | Peinture |
| | Slevenszky Lajos (1910-1975): Ziffer háza Nagybányán Diópác, papír, 360 x 480 (...) |
Technique | | Peinture |
| | Tétel 5: Aba Novák Vilmos (1894-1941): Felsőbányai híd, 1927 Rézkarc, 260 x (...) |