Technique | | Encre Chine |
| | Tétel 4: Schadl János (1892-1944): Táj templommal, 1931 Lavírozott tus, (...) |
| | Tétel 5: Nagy István (1873-1937): Széchenyi fürdő Kréta, papír, 155 x 227 mm (...) |
Technique | | Huile |
| | Tétel 20: Mágori Varga Béla (1897-?): Halászok Olaj, vászon, 80 x 100 cm (...) |
Technique | | Huile |
| | Tétel 30: Berkes Antal (1874-1938): Párizsi utca, 1910 Olaj, vászon, 35,5 x (...) |
Technique | | Gouache |
| | Tétel 31: Czimra Gyula (1901-1966): Esti fények (Párizsi este), 1924 Gouache, (...) |