10048
Art Consulting
Brno
Czech Republic
2004-05-15
111

ART CONSULTING

Czech Republic, Brno, 2004-05-15

"Live auctions - Auction 23"

Totaux 111, pages 1 à 23, page en cours 1
1871 - 1957
Abstraktní kompozice
Kupka František 1871-1957,Abstraktní kompozice,1913,Art Consulting CZ 2004-05-15
Numéro de lot 4
Technique mixte
Estimations
Prix
1913 sign. v desce LD Kupka PD 1913, pozůst.razítkem K barevný lept 15,5 x (...)
1916 - 2002
Město v nás
KOTIK Jan 1916-2002,Město v nás,1943,Art Consulting CZ 2004-05-15
Numéro de lot 5
Technique mixte
Estimations
Prix
1943 sign. PD j. kotík 43 olej, plátno 25 x 34 cm
1900 - 1974
Torzo
MUZIKA Frantisek 1900-1974,Torzo,1944,Art Consulting CZ 2004-05-15
Numéro de lot 8
Technique mixte
Estimations
Prix
1944 sign. LD F. Muzika 44 kresba tužkou, karton 26 x 19 cm
1889 - 1970
Ženský akt
KOTIK Pravoslav 1889-1970,Ženský akt,1943,Art Consulting CZ 2004-05-15
Numéro de lot 16
Technique mixte
Estimations
Prix
1943 sign. PD P. Kotík olej, lepenka 15 x 16 cm
1893 - 1950
Rybář
DVORAK Karel 1893-1950,Rybář,1925,Art Consulting CZ 2004-05-15
Numéro de lot 18
Technique mixte
Estimations
Prix
1925 nesignováno plastika, patinovaná sádra v. 60 cm