10048
Art Consulting
Brno
Czech Republic
2002-09-29
107

ART CONSULTING

Czech Republic, Brno, 2002-09-29

"Live auctions - Auction 18"

Totaux 107, pages 1 à 22, page en cours 1
1909 - 1985
František - Periférie
GROSS Frantisek 1909-1985,František - Periférie,1943,Art Consulting CZ 2002-09-29
Numéro de lot 1
Technique mixte
Estimations
Prix
1943 sign. PD F. Gross 43 kresba tužkou, karton 20 x 18,5 (...)
1922 - 1988
Člověk ve městě
MATAL Bohumir 1922-1988,Člověk ve městě,1946,Art Consulting CZ 2002-09-29
Numéro de lot 6
Technique mixte
Estimations
Prix
1946 sign. LD Matal 46 olej, karton 39 x 28,5 (...)
1871 - 1957
František - Z cyklu Čtyři příběhy bíléa černé
Kupka František,František - Z cyklu Čtyři příběhy bíléa černé,1926,Art Consulting 2002-09-29
Numéro de lot 8
Technique mixte
Estimations
Prix
1926 sign. PD v tisku a autorským razítkemKupka dřevořez 28 x 22,5 (...)
1908 - 1986
Kompozice
STRITZKO Otto 1908-1986,Kompozice,Art Consulting CZ 2002-09-29
Numéro de lot 9
Technique mixte
Estimations
Prix
1.pol.30.let sign. LD Stritzko olej, lepenka 13 x 21,5 (...)
1905 - 1963
Géza - Les Buveurs /Pijáci/
SZOBEL Geza 1905-1963,Géza - Les Buveurs /Pijáci/,Art Consulting CZ 2002-09-29
Numéro de lot 10
Technique mixte
Estimations
Prix
2.pol.40.let sign. PD Szobel pastel, kvaš, karton 50 x 65 (...)