Technique | | Eau-forte |
| | ENSOR James. Kerkinterieur. Ets. - Intérieur d'église. Eau-forte. (Circa - (...) |
Technique | | Eau-forte |
| | ENSOR James. Landschap. Ets. - Paysage. Eau-forte. |
Technique | | Lithographie |
| | HARING K. Naakte klimmer. Litho, 25/80. Gesigneerd. ('89) Grimpeur nu. Litho, (...) |
Damesportret - Portrait de dame |
Technique | | Toile |
| | BALTUS G.M. Damesportret - Portrait de dame. Doek op paneel - Toile marouflée, (...) |
Leerrogge, september 1927 |
Technique | | Toile |
| | BAYAUX. "Leerrogge, september 1927." Havengezicht - Vue portuaire. Doek - Toile, 55 x 64. |