Scena pasterska w przedburzowym pejzażu |
| | na odwrocie dwie nalepki z nadrukiem: No 16 ...; Własność | Franciszków (...) |
Technique | | Huile |
| | sygnowany czerwoną farbą po prawej stronie u dołu: Barthelemy Men (...) | Roma (...) |
Portret Joanny Elżbiety z domu księżniczki Holstein-Gottorp księżnej Anhalt-Zerbst*), z orderem Św. Katarzyny |
| | olej, płótno dublowane; 159 x 118 cm; na odwrocie napis przeniesiony na płótno (...) |
| | sygnowany po prawej strony u dołu: M. Gierymski | 1872 Dodatkowy opis (...) |
9 akwafort wykonanych igłą echoppe |
Technique | | Papier, Carton |
| | Balli di Sfessania 9 akwafort wykonanych igłą echoppe, papier żeberkowy (...) |