10957
Altius
Warsaw
Poland
2002-04-27
68

ALTIUS

Poland, Warsaw, 2002-04-27

Catalogue des lots en vente aux enchères

"Aukcja malarstwa i rzemioska artystycznego"

Exclure anonyme
Exclure les œuvres sans image
Totaux 68, pages 1 à 14, page en cours 1
Scena pasterska w przedburzowym pejzażu
POLISH SCHOOL,Scena pasterska w przedburzowym pejzażu,1780,Altius PL 2002-04-27
Numéro de lot 27
Huile, Toile
Estimations
na odwrocie dwie nalepki z nadrukiem: No 16 ...; Własność | Franciszków (...)
1815 - 1893
Trójka muzykantów
MENN Barthelemy 1815-1893,Trójka muzykantów,1837,Altius PL 2002-04-27
Numéro de lot 76
Huile
sygnowany czerwoną farbą po prawej stronie u dołu: Barthelemy Men (...) | Roma (...)
Portret Joanny Elżbiety z domu księżniczki Holstein-Gottorp księżnej Anhalt-Zerbst*), z orderem Św. Katarzyny
LISZEWSKA Barbara Rosina,Portret Joanny Elżbiety z domu księżniczki Holstei,1764,Altius 2002-04-27
Numéro de lot 10
Huile, Toile
olej, płótno dublowane; 159 x 118 cm; na odwrocie napis przeniesiony na płótno (...)
Rewizja nocna
GIERYMSKI Maksymilian 1846-1874,Rewizja nocna,1872,Altius PL 2002-04-27
Numéro de lot 46
Huile, Toile
sygnowany po prawej strony u dołu: M. Gierymski | 1872 Dodatkowy opis (...)
1592 - 1635
9 akwafort wykonanych igłą echoppe
CALLOT Jacques 1592-1635,9 akwafort wykonanych igłą echoppe,Altius PL 2002-04-27
Numéro de lot 78
Papier, Carton
Estimations
Balli di Sfessania 9 akwafort wykonanych igłą echoppe, papier żeberkowy (...)