Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Carton |
| | Tytuł: PEJZAŻ Z ABACJI, 1924 Erwin Kröner Wymiary : 28.5 x 38.8 cm Technika: (...) |
Technique | | Aquarelle, Gouache |
| | Tytuł: RODZINNE SZCZĘŚCIE, OK. 1890 Virgilio Colombo Wymiary : 46 x 33 cm (...) |
| | Tytuł: ŚMIGUS W BESKIDACH, OK. 1930 Maja (Maria) Berezowska Wymiary : 27 x (...) |
Technique | | Huile, Panneau |
| | Tytuł: NAD ZATOKĄ NEAPOLITAŃSKĄ Bronisława Rychter-Janowska Wymiary : 16.8 x (...) |
| | Tytuł: WIATRAK I RYBACKIE KUTRY Rudolf Priebe Wymiary : 70 x 100 cm Technika: (...) |