Attribution | | Original (Œuvre Signée) |
Technique | | Aquarelle, Papier |
| | Jana Míčková (1940-2020) Masopust akvarel, uhel, papír, 1955, 32 x 44 cm, (...) |
| | Jana Míčková (1940-2020) On the field oil, canvas, 59,5 x 75,5 cm, tension (...) |
Technique | | Pastel, Fusain, Papier |
| | Jana Míčková (1940-2020) Still life with apples pastel, charcoal, paper, 1982, (...) |
Technique | | Tempera |
| | Jana Míčková (1940) Cesta v krajině tempera, papír, 1960, 79,5 x 59,3 cm, (...) |
Spadl mi měsíc do (klýna) výna |
| | Jana Míčková (1940) Spadl mi měsíc do (klýna) výna olej, plátno, 1961, 74,5 x (...) |