Antikvity Art Aukce

Vous pouvez trouver Antikvity Art Aukce en:

Quelques oeuvres mises en vente chez Antikvity Art Aukce

Vlaho Bukovac - Sapfó U Studny

Estimation:

Numéro de lot: 27
Jan Cybis - Zátiší S Láhví Vína,džbánem A Ovocem

Estimation:

Numéro de lot: 6
6
Cybis Jan
"Zátiší s láhví vína,džbánem a ovocem"
mistrovský galerijní olej na lepence (špachtle),signováno, nedatováno, podle majitele jde o zaru
č
ený originál významnéhopolského malí
ře, ceny jeho obrazů se pohybují v rozmezí 4800 - 7500eur
45,5 x 49 (54 x 57,5)

70 000 K
č
Josef Prochazka - "soumrak V Krajin

Estimation:

Numéro de lot: 50
Josef Kowner - Zima V Horách

Josef Kowner - Zima V Horách

Estimation:

Numéro de lot: 2
Stanislav Feikl - Ze Staré Prahy (?)

Estimation:

Numéro de lot: 19
19

Feikl Stanislav

"Ze staré Prahy (?)"

mistrovský olej na malířské lepence, signováno, datováno 1911 (?), příjemná a působivá komorní práce významného malíře měst, zejména Prahy, srovnávaného se Slavíčkem

25,5 x 33 (34 x 41,5)

6 500 Kč