Tecnica | | Fotografía |
| | Ondřej Slabý (1981) básník a fotograf. Pracuje jako molekulární biolog v (...) |
Die Fried-erfreute Teutonie |
Tecnica | | Técnica mixta, Papel |
| | Sigmund Betulius (von Birken) (1626-1681) Die Fried-erfreute Teutonie: Eine (...) |
Annie le Brun: Sur le champ |
Tecnica | | Impresión |
| | (Marie Čermínová) Toyen (1902-1980) Annie le Brun: Sur le champ bibliophily (...) |
J. Topol: Poems and its torso |
Tecnica | | Aguafuerte |
| | Jan Hladík (1927) J. Topol: Poems and its torso bibliophily, 13 etchings J. (...) |
J.M. Augusta: The handle of a collector |
Tecnica | | Impresión |
| | František Kobliha (1877-1962) J.M. Augusta: The handle of a collector, an (...) |