Tecnica | | Acuarela, Lápiz |
| | Oscar Mendlik (1871-1963) Description: Zeegezicht , potlood, houtskool en (...) |
Café-Biljart Het Polderhuis aan de Ruysdaelkade te Amsterdam |
Atribución | | Anónimo (Obra firmada) |
Tecnica | | Gouache, Papel |
| | Lot 160: Hollandse School (19e eeuw) Description: Café-Biljart Het Polderhuis aan de Ruysdaelkade te Amsterdam , potlood, inkt en gouache op papier, zonder lijst, 17x22,5 cm links resten van een signatuur Het Polderhuis aan de Boerenwetering was zowel (...) |
Tecnica | | Pluma, Papel |
| | Ludwig Willem Reijmert (Willem) Wenckebach (1860-1937) Description: Gebouw (...) |
| | Piet Cottaar (1878-1950) Description: Papavers , olieverf op doek, 68x58 cm (...) |
Tecnica | | Lápiz |
| | Adolphe Appian (1818-1898) Description: Strand van Collioure , potlood en (...) |