Atribución | | Original (Obra firmada) |
| | Dirk Ocker (1882-1958) Figuurstudie rechtsonder get. olieverf op doek, zonder (...) |
Wandelaarster op grasdijk langs een kanaal |
| | Adrien Jacques Sauzay (1841-1928) Wandelaarster op grasdijk langs een kanaal (...) |
Tecnica | | Litografía color |
| | J. Zény (20e eeuw) Abstract midden onder in potlood onduidelijk get. en (...) |
| | Hollandse School (19/20e eeuw) Madonna met kind olieverf op doek, 161x110 cm |
Staande man met witte kraag en degen |
| | Hollandse School (19e eeuw) Staande man met witte kraag en degen olieverf op (...) |