Atribución | | Original (Obra firmada) |
| | LENNART JIRLOW född 1936 Utsikt från fönstret Signerad L. Jirlow. Olja på duk, (...) |
Tecnica | | Oleo, Tabla |
| | LENNART JIRLOW född 1936 Slaktaren Signerad L. Jirlow. Olja på pannå, 41 x 33 (...) |
| | LENNART JIRLOW född 1936 Fiskhandlaren Signerad L. Jirlow. Olja på duk, 41 x (...) |
| | BENGT LINDSTRÖM 1925-2008 L´Ancétre - Förfädret Signerad Lindström samt (...) |
Tecnica | | Lienzo |
| | BENGT LINDSTRÖM 1925-2008 Ansikte Signerad Lindström. Carborundumgravyr tryckt (...) |