Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Litografía |
| | 9001 D - TOBIASSE, Theo (Frankrike, född1927): "La mariée joue du violon", (...) |
Un oiseau né des rumeurs de la fête |
Tecnica | | Litografía |
| | 9002 D - TOBIASSE, Theo (Frankrike, född1927): "Un oiseau né des rumeurs de la (...) |
Tecnica | | Litografía |
| | 9003 D - REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002): Omöjligfigur i blått, signerad Oscar (...) |
Tecnica | | Litografía |
| | 9008 D - ÅBERG, Lasse (född 1940): Komusse, signerad och numrerad 102/200, (...) |
Tecnica | | Litografía |
| | 9009 D - ÅBERG, Lasse (född 1940): "Godisskålen", signerad och numrerad (...) |