Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Técnica mixta |
| | 8264 D - KARLSSON, Pug (1934-1997): Mellan sammaoch samma, signerad och (...) |
Tecnica | | Screenprint |
| | 8265 D - WESTLUND, Karin (född 1955): Utantitel, signerad, daterad och (...) |
Tecnica | | Litografía |
| | 8266 D - KIRKEBY, Per (Danmark, född 1938): Utan titel, signerad, daterad (...) |
Tecnica | | Técnica mixta |
| | 8267 D - LEVY, Ellen K (USA): Utan titel signerad och daterad E.K. Levy -92, (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | 8270 D - HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Skrämdatroll, signerad R. (...) |