Tecnica | | Acrílico |
| | Maria Kiesner ur. 1976 Tel Aviv, 2018 akryl, płótno, 50 x 50 cm, opisany na (...) |
Tecnica | | Acrílico |
| | Wiktor Jackowski ur. 1987 Ania i Kazik II, 2018 akryl, płótno, 60 x 80 cm, (...) |
Atribución | | Original (Obra firmada) |
| | Juliusz Kosin ur. 1989 Odbicie, 2019 olej, płótno, 60 x 90 cm, sygn. na (...) |
To, co widzimy i co nam się zdaje, jest jedynie snem, snem we śnie |
| | Martyna Borowiecka To, co widzimy i co nam się zdaje, jest jedynie snem, snem (...) |
| | Edyta Hul ur. 1986 Bez tytułu, 2019 olej, emalia, płótno, 100 x 80 cm, sygn. (...) |