Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Tinta china |
| | Henryk Redlich 1838 Łask-1884 BerlinW parku tusz, papier, 13 x 19 cm w świetle (...) |
Scena myśliwska (Die Vorsuche mit den Leit) |
Tecnica | | Grabado |
| | Johann Elias Ridinger 1698-1767Scena myśliwska (Die Vorsuche mit den Leit) (...) |
Tecnica | | Acuarela, Gouache |
| | Arkadiusz Mucharski 1853-1899Amazonka na koniu, 1882 r. akwarela, gwasz, (...) |
Tecnica | | Pintura |
| | Pio Joris 1843-1921Akty - szkice, 1870 r. ołówek, papier, 42 x 28 cm, sygn. i (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | Stanisław Rejchan 1858-1919Akt na kanapie akwarela, papier, 62 x 78 cm, sygn. (...) |