| | Jean Peské 1870 Gołta/Ukraina-1949 Le MansKwiaty olej, płótno, 55,5 × 46 cm (...) |
Atribución | | Sucesor |
| | Mieczysław Lurczyński 1907 Petersburg ? 1992 ParyżNa targu olej, płyta, 71 × (...) |
| | Czesław Zawadziński 1878-1956Bukiet żółtych róż olej, sklejka, 54 × 65 cm (...) |
Tecnica | | Oleo, Tabla |
| | Stefan Domaradzki 1897 Niżny Nowgorod – 1983 Nandy pod ParyżemWelesnica, 1930 (...) |