| | Leszek Piasecki 1928 Lwów - 1990 Wiedeń Pierwsza potyczka olej, płótno, 60 × (...) |
Szwoleżer polski w starciu z huzarem pruskim |
Atribución | | Alumno |
| | Malarz nieokreślony XX w. Szwoleżer polski w starciu z huzarem pruskim olej, (...) |
| | Z. Albinowska-Minkiewiczowa 1886 Klagenfurt - 1971 Lwów W salonie olej, (...) |
| | Janina Maliszewska-Zakrzewska 1909?1982 Pod Sukiennicami olej, płótno, 26,5 × (...) |
Stary Jóźwa nad Morskim Okiem |
Tecnica | | Crayones, Papel |
| | Stanisław Górski 1887 Kościan - 1955 Kraków Stary Jóźwa nad Morskim Okiem (...) |