Atribución | | Original (Obra firmada) |
Tecnica | | Oleo |
| | Aldona Baranowska 1936 Bydgoszcz – 2012 Gdynia Pejzaż nadmorski olej, sklejka, (...) |
Panorama Starego Miasta w Warszawie od strony Wisły |
| | J. Woźniak XX w. Panorama Starego Miasta w Warszawie od strony Wisły, 1992 r. (...) |
Tecnica | | Oleo, Tabla |
| | Wiktor Korecki 1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warszawy Pejzaż (...) |
| | Abraham Neumann 1873 Sierpc - 1942 Kraków Zimowy pejzaż podgórski olej, (...) |
Tecnica | | Oleo |
| | Konrad Egersdoerfer 1868 Norymberga – przed 1914 Ries Odpoczynek w drodze (...) |