Tecnica | | Pastel |
| | 1. Szczepan Andrzejewski (1892-1950) Akt leżący sygn.p.d. pastel, papier, (...) |
Tecnica | | Lápiz |
| | 2. Szczepan Andrzejewski (1892-1950) Justitia(1947) sygn.dat.p.d. ołówek, (...) |
Tecnica | | Oleo, Tabla |
| | 3. Maurycy Apfelbaum (1887-1931) Beduin na wielbłądzie sygn.p.d. olej,tektura, (...) |
Tecnica | | Acuarela |
| | 4. Roman Artymowski (1919-1993) Światło II(1972) sygn.dat.na odwrociu (...) |
| | 6. Otto Axer (1906-1983) Akt sygn.p.d. olej, płótno, 92x60 cm cena: 5.000,- |