Tecnica | | Aguafuerte |
| | RÓZGA LeszekŁączka (1977)sygnowany, datowany p.d. akwaforta barwna 9x7 Cena (...) |
Tecnica | | Litografía |
| | PERFECKI Leon Pierwszy pocałunek sygnowany p.d. litografia 23x16.5 200 zł 160 (...) |
Tecnica | | Aguafuerte |
| | KÜHN Ludwig Lis wg Jean Baptiste Oudry (1686-1755) sygnowany na płycie p.d. (...) |
Tecnica | | Papel, Carton |
| | LYSY Józefa Kościół sygnowany p.d. ołówek, papier 42x29.3 290 (...) |
Tecnica | | Fotografía |
| | GRZESZCZAK Tomasz Toskania sygnowany na odwrociu fotografia 30.4x40.8 300 (...) |